3 Yaşındaki Kedim Birden Saldırmaya Başladı

Bebekken sahiplendiğim kedim 2 gündür bana ve eşime saldırıyor. Daha önce tısladığını bile görmediğimiz kedimiz 2 gün önce sebepsiz şekilde eşime tısladı aradan 10-15dk geçti ben bir şey almak için ayağa kalktığımda koşarak gelip üstüme saldırdı ciddi zarar verdi. Veterinerimiz passiflora damla önerdi kullanıyoruz ancak sanki kafası bi gidip bi geliyormuş gibi davranıyor. Geliyor kendini sevdiriyor aradan 2dk geçmeden sanki bi tehditmişiz gibi bakışları değişiyor, tıslıyor. Dişi ve kısır. Daha önce başına gelen var mı ?Lütfen yardımcı olun çok üzgünüz.

2 CEVAP

Ozzey

Merhaba gecmis olsun. Deneyimim yok ama insallah yazan olur. Eski yazilarda vardi ama sonuc ne oldu geri yazan oldu mu bilmiyorum. Kediler her kokuyu alir baska kedi sevdiniz mi. Strese girmis de olabilir. Evde yalniz mi duruyor.

@ozzey Merhaba teşekkür ederim. Hayır başka kedi sevmedim. Çalışmıyorum, evdeyim yalnız da kalmıyor. Bi türlü sebep bulamadık sürekli düşünüyoruz. Çaresiz kaldık bu durumu yaşayıp düzelen biri varsa umarım yazar.