Tuvalet Eğitimi

Findikzeynep

Köpeğimin zaten tuvalet eğitimi var,ancak çok nadirde olsa 1-2 defa halıya yapmışlığı var.Balkona gazete serdim ama halı var sizce halıya yapar mı??

3 CEVAP

eğer halıyı seviyorsa: EVET ama eğer yaptığında ona kızar, küserseniz yapmayı bırakır. Size iyi şanslar

SimbaMia

Halıya Yapar. Çok seviyolar halı kokusunu( hele de yün veya pamukluysa halıysa) o koku orada durdukça yapar

Findikzeynep

Teşekkür ederim hepinize.Artık evde tuvalet bölümü ayarladık oraya yapıyor:)@simbaMia @mspmandalinX