Kedim Kum Kazma Hareketini Çarşafa Yapıyor

BurcuKaya0

2 gündür sanki kum kazıyor gibi bir hareket yapıyor ve garip olan da bunu çarşafta yapıyor. Neden yaptığını bilen var mı merak ettim🤷🏻‍♀️

8 CEVAP

Gunesyildirimm

Bizimki yorganın altına girmeye çalışırken yorgana yapıyor bunu, o da çarşafın altına girmeye çalışıyordur belki :)

bir çeşit oyun üretmiş olabilir bizimki de yerinde duramiyor durduk yere atlıyor zıplıyor patilerini sizinki gibi yapıyor :)

Baliminannesii

Ya bizimki de öyle yapıyo bu ara. Tam çiş mi yapacak acaba diyorum sonra orayı kazar gibi yapıp kazdığı yere yerleşiyor oturuyor ben de anlam veremedim 😄

Dilan23

Altında bisey olduğunu düşünüyor olabilir

Willy-Wonka

Benimki bunu hep sabahleyin yapıyor. Bacaklarım, ayaklarım oynayınca onlara yapıyor ama bazen ısrarla ve inatla hareket hali yoksa da yapıyor ve benim sinir kat sayımı zorluyor :’) çarşaflarım, battaniyelerim yırtık :’)

orhdoner

Merhaba şu sıralar benim dişi kedim de başladı kendi yatağının örtüsünü atıyor kazmaya çalışıyor hep kenarda buluyorum ben de anlam veremiyorum bir de koltuk örtüsünü de yapıyor bir bakıyorum yere kadar çekmiş 😄

Ozzey

Merhaba benimki yillardir yapiyor. Bazen oyun niyetli yapiyor bazen rahat etmedigi icin yaptigini dusunuyorum. Bayagi bir kendine gire duzelttikten sonra yatiyor. :))

yumak_bey

tek benimki yapıyor sanıyordum aynı şekilde benimkide yapıyor ama bizimki tuvaleti pis olunca kazıyor temizledikten sonra hiç kazmıyor 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️