Yaş Mama Sorunu

ebusvenus

Merhaba sevgili patili dostları:) Kızım Venüs(8 aylık) yaş mama görünce çıldırıyor ama mamayı önüne koyunca sadece sosunu yalıyor bir türlü etlerini yediremedim. Çok kez kıyılmış denedim ama bir iki lokma yiyor bırakıyor. Önerebileceğiniz(balıklı hariç alerjisi var) markalar var mıdır? Teşekkür ederim şimdiden:)

10 CEVAP

Renklipati

Benim kızım gibi ne marka olursa olsun hangi çeşit olursa olsun yemiyor yalıyor kokluyor gidiyor..felicia konservervesi çok başarılı,vets plas ,sncheir me-o gimcat güzel kaliteli seçenekleri bol mamalar bunlar dan da deneyin umarım yer..bizimkisi tavuk göğsü yiyor biraz evde yapınca azıcık oda

Salihaylmz

Gimcat yetişkin yaş mamalarında çok farklı çeşitleri var
Sulular çorba gibiler elmalı domatesli benim kedim seviyor siz de deneyebilirsiniz
Nd geyikli de güzel deneyin isterseniz

Dkd

Sıvı kısmını seviyorsa eğer miamor kedi çorbası deneyebilirsiniz

Gimlihanim

Farklı markalar deneyerek sevdiği bir mama bulursunuz umarım. İçeriği temiz yaş mamalar schesir, nd, felicia konserveler, animonda carny, reflex essential, gimcat fillet serisi, nutri feline. Bunları deneyebilirsiniz.
Bir de kedi çorbası öneririm. Belki sever. Sıvı alımına da çok katkısı olur. Miamor markasının kedi çorbası var.

Dilan23

Bizde de öyle

Siyamask

Aynı durumu royal canin kitten yaş mamada yaşadım. Nd Nutri ve Refleks i severek tüketiyor. Sırada deneyeceğim Felicia ve gimcat yaş mamalar var :))

Warriorsans

Jelibon da biraz böyle ama o yine biraz yiyor. Açıkçası ben pek bir çözüm bulamadım kabullendim böyle olmasını. Belki zamanla daha iştahlı bir çocuğa dönüşür

ebusvenus

herkese teşekkür ederim yanıtları için. aslında maşallah iştahı yerinde üstüme tırmanıyo elimde mama görünce ama yaş mamalarda sevdiğini tutturamadım sanırım :)

Alexkitty

Exclusion tavuklu yaş maması çok güzel bizim ufakligin tavuk alerjisi var o yüzden yediremiyorum ama deneyin bence

Gizem8822

Proplanın kitten maması taneli değil püre gibi onu deneyebilirsiniz