Hangi Mama?

sna

Kedime hills kullanıyordum. Veteriner tavsiyesi üzerine fakat hayvan deneyleri ve kedimin sevmeyerek yemesi falan derken yeni bir mamaya geçmek istiyorum. Öğrenciyim ve tek başıma bakıyorum. Gelirim düzeyinde bana mama önerir misiniz? hills fiyatlarında olacak şekilde.

3 CEVAP

calymath

Ithal ürünlerde vergi, yol v.b. ek masraflar da dahil olunca haliyle yüksek bedel ödüyorsun.
Acaba kedinin cinsi nedir?
Genel olarak kediler Micho marka mamayı seviyorlar. Istersen Micho kullan. Yerli malıdır.

calymath

Ithal ürünlerde vergi, yol v.b. ek masraflar da dahil olunca haliyle yüksek bedel ödüyorsun.
Acaba kedinin cinsi nedir?
Genel olarak kediler Micho marka mamayı seviyorlar. Istersen Micho kullan. Yerli malıdır.

sna

Kedim tekir 4 buçuk aylık.