Uzun Yolculuk

Findik55

Yazları memlekete gidiyorum ve özel araç ile en fazla 18 saat bir süresi oluyor. Bu yaz 2 yaşına girecek kedim ile gitmem gerek eve bırakamam çünkü 15 günden fazla kalacağım. Kendi evim var şehir evinden daha konforlu diyebilirim. Ama yolculuk sırasında ne yapacağımı bilmiyorum çünkü 1 saat veterinere giderken bile miyavlıyor. Yaklaşık 18 saat nasıl giderim bilmiyorum bir öneriniz var mı lütfen yardımcı olun
Bu hafta içi veterinere de danışacağı bu konuyu

3 CEVAP

Salihaylmz

Veteriner sakinleştirici vs tavsiye ediyor genellikle kusma vs gibi durumlar için kafası rahat oluyor
Yolculukta çok stres oluyorsa çok sıkıntı:(

Anonymus683514

18 saat yolda sakinleştirdi vs ise yarayacağını sanmıyorum ben. 18 saat yolda bırak kediyi insan olarak ben bile ağlarım. Bence imkan varsa uçakla vs götürün imkan yoksa sakinleştirici + 3 4 saatte bir durarak cis ve mama molası bir çözüm olabilir ama yine bağırır

Findik55

Veteriner hap ile uyutarak götürmemi tavsiye etti hem kendi rahatlığım için hem de fındığın stres açısından