Kısırlaştırma Sonrası Yarada Açılma

cokomelli

Arkadaşlar kedimi kısırlaştıralı nerdeyse bir ay oldu yarası tamamen iyileşmedi henüz ama kapanmış gibiydi bugün fark ettim ki yarım santim kaddar bir açılma olmuş kanama akıntı falan görünmüyor ama çok şaşırdım uzun süre oldu sonuçta tekrar dikiş gerekir mi acaba fotoğrafını çekemedim

2 CEVAP

Yesilyesil9

Yarım santimden bir şey olmaz gibi geldi ama veterineri arayıp bi sorabilirsiniz bir ayda çoktan yara tutmuştur bence dışta açılma olsa bile iç koşun kesin kapanmıştır

edmrcglu

dişi kedi sanırsam 1 ayda nasıl kapanmaz şaşırdım açıkçası ancak içten kapanmıştır sanırım diye düşünüyorum dıştan da kan yoksa her gün sabah akşam bir de arada batikon sıkın hem mikrop kalmaz hem de kapanır daha hızlı