Mama Tavsiyesi

Fabe

11 aylık dişi 2,5 kg Morkie köpeğim Royal canin mini starter yiyor,(onu da mecburen )hiç severek yemiyor.Türlü oyunla hatta elden tek tek yiyor.:(((
Orijen puppy,acana,brit care ve şimdi de virbac aldım.Ama hiçbirini yemedi:((
Mama değiştirmek istiyorum,11 aylık olduğu için.Royal canin içinse çok olumsuz şeyler okudum.Vermek istemiyorum.Orijen ve Acana için de evde yaşayan küçük ırklar için fazla yüksek protein içerdiği söyleniyor.
Küçük taneli,kırması kolay,kaliteli mama tavsiyelerinize ihtiyacım var.Yardımınızı bekliyorum:((Şimdiden tşk ederim.

1 CEVAP

Siyamask

Hills deneyebilirsiniz. Köpek sahiplenmek nasip olmadı ama 1 aylık klinik maceramda obivan( tahminen yemez) ve hills tercih ediyorlardı.