Kedim Gece Uyumuyo :(

rabia

barınak üyesinden bir kedi sahiplendik 4 aylık daha ,3 gün oldu ama kedimiz geceleri uyumuyo bizide uyutmuyor. bizimle uyumak istiyo hiç peşimizden ayrılmıyo sürekli sevilmek istiyo ve kafamızda yatıyo resmen ne yapmamız lazım bilmiyoruz ve ayrıca belirtmek isterim biz çalışıyoruz akşama kadar yanlız ama tv yi açık bırakıyoruz yanlız hissetmesin diye :)

5 CEVAP

rabia

verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.

PetlebiAlisveris

zamanla alışacaktır daha çok erken. şu an ilgi manyağı halinde geziniyor etrafta ne çok ilgi göstermeye alıştırın ne de ilgisiz davranın, gün içinde siz olmadığınız için eve sıkılıyor ve bolca uyuyor olabilir bu yüzden sizi görünce tabiri caizse şımarıklık yapıyor diyebilirim. odanızın kapısını kapatmaya deneyebilirsiniz ama o da içeri girmeyi deneyecektir bence

erva

gündüzleri uyuyorsa uyutmayın gece uyur belkı

Blue

oyuncak bırakabilirsiniz gün içinde yorulursa belki akşam uyuyabilir

patipati

Madem çalışıyorsunuz ona bir arkadaş alın ki yalnızlık çekmesin. Bu şekilde yorulur ve akşam da uyur.