Tahıllı/ Tahsılsız?

efruzg

Kedilere bir yaşına kadar tahıllı mama kullanabilir miyiz ?

33 CEVAP

Bence ayrilmayin devam edin yeni uyeler olacaktir.mutlaka faydalanirlar yazilarinizdan.ama tabi karar sizin ben sizi cok tanimiyorum ama kedi beslenmeleriyle ilgili yazilariniz bilgilendirici...

Utku080

Tahılsız

efruzg

Teşekkürler :)

efruzg

Yavru mu kullanıyorsunuz? Marka nedir?

efruzg

Bonacibodan da ben memnun kalmadım ağız kokusu tüy dökümü yapıyor malesef

Once numune istemeyi dusunuyorum ama gonderirler mi

Arkadaslar hepinize cok tesekkur ederim:)

ArcticDog

:D

ArcticDog

Anlaması gerekenler çok iyi anladı...

Lavital royal kullanmamiz mi komik veterinerlerin onerdigi mamalar bunlar ki bizde biliyoruz cok cok kaliteli olmadigini bir orijen n&d degil ama herkesin butcesi farkli...

ArcticDog

Tekrar :D (size dediğim anlamına gelmiyor) asla isim vermeyeceğim.

Ben sizin yazilarinizi hic gormedim insanlari uyaran kuru mamayla ilgili bildigim ezgi nil hanim var hic yaziniza rastlamadim

Kuru mama sagliksiz kurutulmus et besin degeri gitmis cesitli kimyasallar var ne kadar saglikli ve yenilebilirdir ki kotunun iyisini kullaniyor bircok insan en kaliteli olanlarda bile besin degerini kaybedebiliyor malesef:(

efruzg

Hesabınız kapatıldı mı??

ArcticDog

14 gün banlıyım