Tahıllı/ Tahsılsız?

efruzg

Kedilere bir yaşına kadar tahıllı mama kullanabilir miyiz ?

33 CEVAP

KedimVar

Micho kullanmayın lütfen. Kedilerde çeşitli sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Onun yerine bonacibo kullanabilirsiniz.

Bence evet ama tahilsiz mamalar daha iyi:)

Ela04

Tahıllı kullanabilirsiniz. Tahılsız daha iyi ama.

Bonacibo bir ev kedisi için çok da iyi değil evet ama sokaktakiler için gayet iyi bence. Ben sokakta beslediğim kedilere kullanmıştım. Onlar için hazine gibi. En azından bizim evin oradakiler için. Micho dan daha iyi bence.

aliberken

Sadece 1 yaşına kadar değil 1 yaşından sonrada tahıllı mama kullanabilirsiniz.Kedim yaklaşık 4 yaşında ve şimdiye kadar hiç tahılsız mama kullanmadım.Kedim gayet sağlıklı.

efruzg

Komik olan nedir?

Rica ederim:)tahilli kullaniyoruz suan bir problem yok disardakilere de tahilli veriyoruz onlarda da sikinti gozlemlemedim:)

Royal canin,farmina matisse ama suan matisseye ara verdik,lavital,proplan ama suan aktif kullandigimiz lavital.disardakiler sisko onlara bakan baska biri daha var onlara royal canin fit 32 aldim acik olarak arada da proplan veriyordum ama disardakilere artik micho almayi dusunuyorum cunku cok kedi var kis geliyor 15 kg fiyat uygun:)

Birde lavitalden mi matisseden mi bilemedigim ishal sorunumuz var flagyl kullandik gecti gibi oldu simdi yine ishal surekli kuyruk temizlemece var evde:)

Evet evdekine kullandigimiz tum mamalar yavru mamasi

Olur tabiki disarda o kadar cok kedi varki uygun fiyatli olsun istedim micho kullanan kisiler memnunmus bonacibo hangi cesidi iyi

efruzg

2adet numune gönderiyorlar :) sokaktakiler içinse fazla alabilirsiniz.

Onlarada kaliteli mama kullanmak isterim ama cok olunca 15kg mama 2 haftada biter diye dusunuyorum

ArcticDog

Ezgi nil hanım benim zaten

Baska hesap olunca taniyamadim kusura bakmayin ben zaten sizden home made tarifi almistim ozelden tesekkurler tekrardan:) bence ayrilmayin insanlara soyleyin bildiklerinizi aktarin

efruzg

İsim tam uymuş .. yazdıklarınızda açıklayıcı.