Yavru Köpek Ne Yer? Sizce Kaç Aylık?

Salep07

Bu köpeği dışarda bulduk annesi ortalıkta yok. Kaç aylık bilmiyorum. Yanımda şu an kedi ve köpek kuru maması var. Bir de ayran alabilirim yakından belki süt de bulabilirim. Ne vermeliyim?

8 CEVAP

Pikapru

En az iki aylık gibi duruyor. Köpek maması yeterli. Süt verecekseniz yarı yarıya sulandırarak verebilirsiniz. Diğer türlü sindirimde sorun oluyor, ishal olabiliyorlar vs. Ama eğer dişleri vs küçükse ve mama yemekte zorlanıyorsa çok hafif mamayı ıslatabilirsiniz su ya da sütle. Ayrıca teşekkür ederiz ona baktığınız için

teddybal

Köpek kuru maması yeterli yanına yaş mama da alabilirsiniz, bir kap da su koyun. Normal sütler köpeklere yaramıyor ama sadece süt tozuyla beslenmesi gerekecek kadar küçük değil zaten.

teddybal

Kaç aylık ben de bilememedim, anlayan arkadaşlar vardır ama. Elinize sağlık..

Salep07

Sahibi varmış gelip teslim aldı. Sahipli olmasına sevindik ama biraz da üzücü oldu tabi. ☹️ Teşekkür ederim hepinize ilginiz için🙏🏾

Salep07

Bugünlük kuru mamayla idare edecek o zaman yarına konserve de getirip öyle beslerim😊 teşekkür ederim

Ozzey

Merhaba en fazla 2 ayliktir. Hatta belki 6 - 7 haftalik. Yakin zamanda sahiplendirmistim onlara benziyor. Ama buyuk irklara benziyor buyuk irk oldugu icin yavrusu da iri olabilir. Kangal yavrusuna benziyor. Kopek mamasi yer. Benim sahiplendirmeye calistiklarima anne sutu emiyorlardi ayrica yetmedigi icin bakan kisi de sut veriyordu. Ama bilmiyorum zarar verir mi.

Ozzey

Anne buyuk ihtimalle yakinlardadir. Bu kadar kucuk yavruyu yalniz birakmaz. Yarin bir etrafa bakinin memeleri sarkik bir kopek gorurseniz anne olma ihtimali yuksek

Ozzey

Ve evet tesekkurler iyi ki varsiniz.