Kedimin Cinsiyetini Bilmiyorum

bhdrnsnci

Sahiplenirken erkek demişlerdi veteriner dişi dedi emin olmak istiyorum..

34 CEVAP

KedimVar

Evet erkek ama vet Nasıl dişi demiş anlamadım. Erkek olduğu çok belli. :))

yasement

2 aylik oldugu da yanlis bilgi sanirim.d

Zehramira

Kesin erkek bu

zeynepgurgen

Bir veteriner nasıl dişi der anlayamıyorum

martha

bariz belli erkek olduğu veteriner nasıl öyle anlamış acaba :)

Anonymus827062

Veteriner kör ya da hipermetrop tu galiba:D erkek genital organından bi haber nasıl vet bu? Emin mi acaba kendinden veteriner olduğuna:D:D:D

goknur

Oldum gulmekten ya :D 2 aylik diye veteriner mi dedi size kedinizi :)

Tilki37

Erkek

bhdrnsnci

Çok teşekkür ederim erkek diye Canıtın ismini vermiştik aklımızı karıştırdılardı

Evet erkek

efruzg

Tam ben yazıyordum nasıl dişi diyebilmiş ve bunu diyen bir veteriner :))

bhdrnsnci

Öyle dediler internette arattım biraz baktım anlayamadım bende çok benziyo gibi erkekte dişide daha önce kedi beslememiştim hiç burda soruyum dedim..

efruzg

İlk aylarda bende anlayamamıştım internetten baktığım kadar 3aydan sonra daha da belirginleşiyor cinsiyet

bhdrnsnci

1,5 - 2 aylık

ilknrdaisy

1.5 2 aylık kediye göre çok gelişmiş ben rahat 7-8 aylıktır dedim.. kedimi kisirlastirdigimda bu kadar büyük değildi. 3aylik olana kadar sadece nokta belirgindi bi gariplik var