Mama Seçimi

Ecemgokay

merhaba herkese
benim köpeğim 2 yaşında morkie. n&d morina balıklı küçük ırk düşük tahıllı kullanıyorum.
veterinere söylediğimde n&d'nin içinde tuz miktarının fazla olduğunu bu da erkek köpeklerde idrar kesesinde sorun yaptığını söyledi.
içerik kısmında tuz görmediğim için ve içerik anlamında güzel bildiğim için n&d'yi tercih ediyorum.
ve veterinerin bana tavsiye ettiği royal canin, hills, virbac.
ben de dedimki bana göre royal canin içi boş bir mama, hills'te düzgün et yok un yazıyor, virbac için bir şey diyemiyorum denemedim.
siz neler düşünüyorsunuz, paylaşabilir misiniz.

1 CEVAP

Fabe

Merhaba
Benim de 11 aylık dişi Morkie kızım var.Kuru mama yemiyor.Zorla,tek tek atarak Royal canin mini starter i biraz yiyor :((O da çöp bir mama maalesef:(((Hepsini denedim.(N&d,brit care,acana,orijen ,virbac,)sonuç hüsran,yemedi:((Size önerim :Acana ve Orijen en üst kalite ,çok güzel içerikli mamalar fakat yüksek protein olduğu için küçük ırklara önerilmiyor Virbac deneyin derim.Çok kişiye sordum,virbac veriyorlarmış.Benimki yemedi ama umarım sizinki sever.