Üretime Uygun Damızlık Kediler

Warriorsans

Ya artık kafayı yicem böyle bir site çıktı karşıma adam bir de ilan açarken üretime uygun damızlık kediler falan yazmış nasıl şikayet edebiliriz off artık hayvanları rahat bıraksın şu insanlar 🥺🥺🥺

4 CEVAP

edmrcglu

nerede bu hangi şehirde o şehirde bulunan biri ilk ilçe tarıma şikayet etsin ilgilenmezlerse savcılığa gitsin belki dava düşer belki de kovuşturma açılır kovuşturma açılırsa çok iyi olur diğerlerine de ibret olur bir de ceza alsa 😔

Warriorsans

Fotoğraf eklenmemiş 🤦‍♀️

Warriorsans

@edmrcglu ya bilmiyorum ki sitenin adı kedipet di fotoğraf eklemiştim ama yüklenmemiş malesef. Kafayı yicem ya ilanlara baktıkça içim mahvoluyor. Annesi babası Scottish folddur kesinlikle saf ırktır üretime uygundur vs demişler. Bu hayvanların insanlıktan çektikleri..

edmrcglu

gördüm işe yaramayan bir sistem başımızda düzgün kanun olsa ben vereceğim savcılığa ceza almaz biliyorum ki