Merhabalar Kedim 11 Aylık Çiftleşme Dönemine Girdi Çitleştikten Sonra Hiç Mama Yemiyor Su İçmiyor

aysekeskin

ve yarası var ne yapacağım bilmiyorum en sevdiği maltı bile yemedi

5 CEVAP

Warriorsans

Kediniz diğer kediden hastalık kapmış olabilir yada birçok başka sorun olabilir. Kısırlaştırın lütfen yazık günah hayvana.

Simurg1queen

Merhabalar acil çiftleştirme yapmanızı öneririm yoksa acil kısırlaştırma işlemini sizler hangisini düşünüyorsanız.. Kedilerin çifleşme dönemleri eğer ki uzun sürerse özellikle psikolojik davranışları kalıcı hasar görüyor bu sebeplerden dolayı kararınızı almanızı ve hemen uygulamaya geçmenizi tavsiye ederim

aysekeskin

merhabalar çitleştirdim ondan sonra böyle oldu

Siyamask

Kediniz çiftleştirme sonrası strese girmiş olabilir. @warriorsans ın da dediği gibi hastalık kapmış olabilir. Veterinerin görmesi iyi olur bence

aysekeskin

teşekkürler veterinere götüreceğim