Kedim!!

sudenazzzzz

kedim sürekli cama cıkıyo ve perdeleri tırmalıyo ve sürekli tü döküyo sice napmalıyım açil yardım

8 CEVAP

efruzg

Arkadaşa katılıyorum balıklı mama kullanabilirsiniz

sudenazzzzz

ve yeni kedi geldi sürekli kavga ediyolar

sudenazzzzz

dişi

sudenazzzzz

ama buarlar iyiler

efruzg

Bizimde perdeler yırtık durumda yapıcakk birşey Yok ben her gördükçe kızıyorum ben varken yapmıyor ama odada ben yoksam ordan oraya atlıyor perdelere çıkıyor. Bende çareyi düzenli tırnak kesmekte buldum. tüy dökümü mevsim değişirken yaşadık bizde şuan azalma var gibi mama kaynaklı dökülüyor olabilir mi ?

sudenazzzzz

yok hep anı mamayı yior o arlar dökmüyodu şimdi döküyor

aliberken

Hangi mamayı kullanıyorsunuz ? Tavuklu kullanıyorsanız balıklıya geçmeyi deneyin.Tavuk tüy dökülmesi yapabiliyor kedilerde.

sudenazzzzz

tamm derim tşk