Fiproes Kedi Dış Parazit Damlasından Sonra Tüy Dökülmesi

Anonymus985465

Çok uzun tüylü kedilerime Fiproes dış parazit damlası uyguladıktan sonra, ense ve damlanın aktığı yerler tamamen açıldı (tüy dökümü).
Aynı şeyi yaşadınız mı?
Teşekkürler

7 CEVAP

NorthNight

Bizde fibroes kullanıyoruz hiç yaşamadık. Ama dış parazitten sonra bunu yaşayanlar duydum, ve biraz da araştırdım marka farketmeksizin böyle bir reaksiyon oluşuna normal diyorlar veterinerler. Kısa sürede bölge tekrar tüyleniyor.
Gördüğüm örneklerde bir tırnak boyutunda bir alanda etki söz konusuydu. Eğer sizde zamanla iyileşeceğine bölge genişliyorsa falan bi veterinere danışabilirsiniz.

Anonymus985465

Çok teşekkürler Northnight
Kaşıdıklarından ve tüyleri çok uzun olduğundan olsa gerek, oldukça büyük açılma olmuş Topaklanma kartopu gibi büyümüş. 5 kedimi de veterinere götürmeliyim.
Sahte aşılardan sonra bu ürünün sahte olmasından şüphelendim.

Ozzey

Merhaba. 5 yildir bir cok dis parazit kullandim ilk kez duyuyorum. Alerji apmis olabilir. Veteriner hekiminize danisin.

Ozzey

Bir de fibroes artik kullanmiyoruz. Cok etkili degil ne yazik ki.

Palyaco

Tekrar tuyleniyor bir sıkıntı olmuyor

Oqrenerde06

bizde de oldu tüyleri çıkmıyor.

Anonymus985465

Çok teşekkürler