Kanserli Köpeğe Destek Olmak İster Misiniz?

Ozzey

Merhabalar
Mahallemizin güzeli, arkadasımın köpegi. Bu güzelliğin önce memeleri alındı. Sonra bir ameliyat daha gecerdi bağırsaklarına baskıladı. Ameliyatin girmeden veteriner durumu anlatti olmazsa icerden çürüyecek dedi ama ameliyattan sag cıkamayabilir dedi. Arkadasım çalismiyor. Kopegi golden 12 yasinda. Çocugu gibi seviyor. Ne yazik ki ameliyattan sonra devam etti kanseri. Veteriner borc yaziyor buldukca veriyor. Az da olsa yardımcı olabilecek olan var mı. Okudugunuz icin tesekkurler. Hayvanin yüzünü koymadım cünkü her paylasildiktan sonra daha kötü oluyor.

4 CEVAP

Ozzey

Guncel

edmrcglu

twitter instagram vb hesabı varsa yazsanız daha net olurdu yardım etmek isteyen için

Ozzey

Instagram hesabi