Uygun Fiyatlı Bildiğiniz Elekli Kedi Tuvaleti Var Mı

bobby34

merhaba bentonit kum dan topaklanmayan çam pelete geçmek istiyorum hem ekonomik hem de toz yok ama elekli kedi tuvaleti satın almam gerekiyor önerdiğiniz uygun fiyatlı elekli kedi tuvaleti var mı

11 CEVAP

Pollythelilly

T.rend.yoldaki çok pahalı geldi bana.Markası plastart.Koçtaştan aldım ben de aynısını neredeyse yarı fiyatına.1aydır topaklanmayan peletle kullanıyorum.Çok memnunum.

huqi

İnstagram'da humuslublog var orgakitty markasının elekli tuvaletini almış. Kedisi kullanırken story atmıştı. Öne çıkaranlara sabitlemiş bi bakın isterseniz.

teddybal

Ben de instagram'da portibon'un topaklanmayan pelet ve elekli tuvalet maceralarına denk gelmiştim, önce uygun fiyatlı bir tane elekli bir açık tuvalet(linki vardır sayfasında) aldı sonra onun eleğini imac maddy kapalı kedi tuvaletine koydu ikisi birbirine tam uyuyormuş, "pelet topiksiz" ve "topiksiz pelet 2" diye iki story albümü yapıp sabitlemis bir bakın isterseniz.

huqi

İmac maddy kedi tuvaleti'nin boyutu, büyüklüğü gerçekten çok iyi. Kedilerime tuvaletleri küçük geliyor sanırım bu kedi tuvaletini almak istiyorum şu an 500₺ galiba🥺
Yine de o paraya değer bence sürekli tuvalet değiştirmiyoruz.

teddybal

@Huqi her şeyin fiyatı çok fahiş artmış malesef ya, mesela baktım şimdi portibon'un elekli tuvaletini buldum plastart'mış markası, bu 50 lira gibi bir şeydi şimdiki fiyatına inanamadım açık tuvalet sonuçta, bunun eleği imac maddy'e tam uyuyormuş ama..

https://www.t rendyol.com/plastart/acik-kedi-tuvaleti-p-94134084

Anonymus683514

Dolap uygulamasına da bakabilirsiniz Özellikle tuvaletler çok ucuz oluyor. Güzelce yıkar kullanırsınız

huqi

@teddybal ben de portibon'dan görmüştüm ve topaklanmayan pelet kuma geçicektim ama vazgeçtim artık çünkü bentonit kumlardan çok daha pahalı. Bentonit kumda her bütçeye göre var ama pelet kumda çok seçenek yok çok pahalı geldi :(
Ben de şu an açık tuvalet kullanıyorum ama kapalıya geçince daha kaliteli bentonit kum almam gerekecek tozundan dolayı. Bu fiyatlarla ne olucak bilmiyorum, hayvan bakmak artık çok zor😔

bobby34

@huqi teşekkğr ederim humuslublog u takip ediyorum orgakitty elekli tuvalet bana biraz pahalı geldi fiyatı şuan 195 tl 😔

Salihaylmz

İnstagram portibon hesabında öne çıkanlarda elekli tuvalet vardı bana da biraz pahalı geldi ama bazı insanlar kendileri yapıp uyguna getiriyor internetten bir de onu araştırın isterseniz

bobby34

@Salihaylmz teşekkürler hemen bakıyorum

bobby34

@Pollythelilly koçtaşa da bakiyim bir o zaman teşekkürler 😊