Vitasigna Ürünleri Kullanan Oldu Mu?

gaiakedi

Merhabalar, veteriner vitasignanın petimunex bağışıklık güçlendiricisini vermişti. Kedim tadını sevmese de zor bir süreçten geçtiği için şırıngayla veriyorum. Ameliyat /Antibiyotik sonrası bağırsakları kabız/ishal sendrom yaşıyor. Vitasignanın probiyotiği de var. Kullanan memnun kalan oldu mu ürünlerinden?

3 CEVAP

gaiakedi

Arkadaşlar probiyotikten sadece 1 tane kullandım ve sonuç inanılmazdı. Maşallah!
Herkese bu probiotiği öneririm ishal/kabız sorun yaşayan.

huqi

Geçmiş olsun. Ben de arkadaşıma bi kedi sahiplendirdim. E-5 yolunda bi arabanın kaputundan çıkmış. Kedi daha 1 aylıktı anne sütünü de yeterli alamamıştı. Babam eve getirdi her yeri mantarlıydı. Ben de tedavi ettikten sonra arkadaşıma sahiplendirdim ve ona veterinerden vitamin almasını tavsiye ettim. Veteriner'i multimune vermiş, kedisi tadını da baya sevdi uzun sürede kullandılar. Kedinin daha sonra hem de kısa bi süre sonra mantarı tekrarladı hem de iki kere o yüzden emin olamadım işe yarayıp yaramadığından. Dediğiniz ürünü de hiç kullanmadım umarım sizin kedinize iyi gelir.

huqi

Memnun kalmanıza sevindim🥰