Kedimin Tırnağında Yara

Betulb97

Arkadaşlar merhaba, kedimin tırnağı fotoğraftaki gibi ayrılmış, hoplamayi ziplamayi tırmanmayı sevdiği için bu şekildeki ilk yarası da değil :( çabuk geçirebilmek için bir öneriniz var mı?

5 CEVAP

Helinnakk

Düzeldi mi kediniz tırnağı naasıl düzelttiniz

pablopicasso

Baticon ile temizleyip, kantaron yağı sürebilirsiniz.

Salihaylmz

Fotoğrafta tam belli olmuyor ama kedi tırnakları soyuluyormuş gibi oluyor bazen eğer durum oysa
Cleapet veya crstalin varsa temizlemeye deneyin isterseniz yarayı

Betulb97

Tırnağı ikiye ayrılmış gibi, ya da etine darbe aldığı için bir yerlere atlayıp ziplatirken kanatmış taktırmış olabilir

Betulb97

Batikon falan sürdürmedi ama kendi halinde iyileşti