Kedimin Hemogram Sonuçları Anlayacak Olan Baksın Lütfen

aslihan_e

Enfeksiyon görünüyormuş bakteriyel, yoğun dediler.

32 CEVAP

Anonymus985465

Bir fotoğraf daha yükler misiniz. Gözlükle dahi okunmuyor

Warriorsans

Evet enfeksiyon var dedikleri gibi yaa inşallah iyileşecek çok üzüldüm yavrucağa

Anonymus985465

Sağlıkçı değilim. Ancak wbc değerleri beni çok rahatlattı.

Anonymus985465

Gençlik hastalığından kaybettiğim yavrucağın wbc değerleri -0'daydı. Korkmayın. Kediniz de korkar. İyi duygular besleyin ki kediniz de rahat olsun.

Anonymus985465

Tekrar geçmiş olsun. Diğer başlık altında size destek olacağını yazan kıymetli bir insan daha var.

Patikos

Bizim veterinerimiz wbc değerinin bu kadar yüksek olması enfeksiyon kaynaklı demişti. Bizimki 52.2 çıkmıştı. Bize de gençlik hastalığı vs olabilir demişlerdi. Ancak oradan indirdik değerleri ve enfeksiyonu toparladık. Şu an başka sıkıntıları var, onlarla uğraşıyoruz ama sadece enfeksiyon varsa toparlar merak etmeyin.

aslihan_e

@Hamlet siz deyince gördüm yorumu, çok teşekkürler. İnşallah dediğiniz gibi olur. Kedim şuan çok bağırıp tıslıyor acaba yabancı yerde diye mi bir şey oldu da canı mı yanıyor anlayamadım.

Patikos

Karşılaştırma yapmak isterseniz bendeki hemogram sonuçlarını da atabilirim. Bu konuda tek söyleyeceğim hemogram yanında biyokimya testinin de çok önemli olduğu. Bize biyokimya yapılmadı, sadece enfeksiyona odaklandı veteriner. Toparlanmayınca başka bir sorunu olduğu anlaşıldı ve biyokimya testinde çıktı esas nedenler.

Salihaylmz

Değerleri gerçekten kötü durumda
Ben de başta hemogram test sonuçlarından anlamıyordum sonra
Değer aralıklarına bakarak hangisi düşük vs çıkarsa internetten adlarına ve ne anlama geldiklerine bakmaya başladım artık alıştım siz de öyle yapabilirsiniz

Anonymus985465

Antibiyotik ve serum aldığından biyokimya yapmak doğru mu?
Veterinere bu şekilde sorun lütfen.

aslihan_e

@Hamlet çok teşekkür ederim

Anonymus985465

O masum Cana sahip çıktığınız için ben teşekkür ederim.
İyi haberlerini bekliyoruz.

aslihan_e

Gençlik olabilirmiş ama bilemeyiz gençlik varmış gibi davranacağız ona göre tedavi olacak dediler.

aslihan_e

@Hamlet bu şekilde yakınlaştırıp atabildim görünüyor mu