Kedimin Irkı Ve Yaşı

bhdrnsnci

Geçen hafta sahiplendiğim kedim Canıtın'ın ırkını ve yaşını merak ediyorum.. Petshop babasının scottish ve annesinin sarman olduğunu söylemişti, 1,5 aylık falan ve babası scottish olduğundan iri olduğunu söylemişti.. (cinsini önemsemeden ücretsiz sahiplendim..)

12 CEVAP

eltarcin

Babasına çok çekmemiş anlaşılan:)
Ben dışarıda onu görsem sarman veya tekir derdim.Yaklaşık 1,5 2 aylık civarı sanırım:)

goknur

Babasi annesini daha cok sevmis :D

Anonymus827062

Üç aylık var bu daha küçük olma ihtimali az;) scotish i tekir ile mi ciftlestirmisler acaba? Çünkü straight olma ihtimali hiç yok

bhdrnsnci

Inşallah sağlıklı uzun ömürlü olur elimden geleni yapıyorum çok iyi bakmaya çalışıyorum

goknur

Buyuk diyenlerden biride bendim :) ama suanda 2 aylik felan gibi duruyor denildigi gibi en fazla 3 aylik iri bir yapisi var masallah :)

martha

babası scottish annesi sarmanmış. çok tatlı görünüyor:)

eltarcin

Evet bence de 3 aylık gibi.İlk cevap yazdığımda sadece 1.resme bakmıştım onda daha küçük duruyor:)Ama diğerlerine bakınca iş netleşiyor:)

Tbusratoptas

Benim ilk kedimde sarmandı 3 aylıkken aldım aynısı bildginiz allah uzun omur versın

bhdrnsnci

Evet babası scottish annesi sarman büyük gözüküyo ama böyle size baktığında falan bebek daha o hissi veriyo:)

martha

bana düşündüğünüz kadar büyük görünmedi hiç

bhdrnsnci

Büyük dediler bayağı merak edip sordum buraya petshopla konuştum bugünde en fazla 3 aylık dedi :)

Anonymus827062

Sağlıklı mutlu huzur dolu bir ömrü olsun inşallah