Ankarada Kedi Kısırlaştırma İçin Veteriner Önerisi Yapabilir Misiniz? Ücretleri Ne Civardadır?

ayselilith

Merhaba 9 aylık dişi kedimi kısırlaştırmak istiyorum. ANKARADA Klinik önerebilir misiniz? Ve operasyon ücretleri yaklaşık ne kadardır? Yakın zamanda kısırlaştırıp bilenler mevcut mudur? :)

9 CEVAP

byzkpln

Keçiören’de 750 TL civarı dişi
Erkek kedi 500 TL
Veteriner fakültesinde
Erkek kedi 250
Dişi kedi 320

ayselilith

Çankayadayım, dorukgillere gidiyoruz normalde ama geçenlerde bi tanıdığım 2500-3000 lira gibi bi ücrete yaptırdığını söyledi. Şok oldum

gokhansultan

@ayselilith ben de kedimi dorukgillerde kısırlaştırmayı düşünüyorum. Bu fiyat dişi kedi için değil mi? Kredi yolu gözüktü :D

ayselilith

Havalardan dolayı eve yakın olduğu için dorukgillere gideceğim büyük ihtimalle. Dorukgillerden bir ücret almadım henüz ama kendimi bu civara hazırlıyorum onlardan da. Bilemiyorum :( veteriner fakültesi ankara üniversitesinin mı oluyor?

Yesilyesil9

Yaşadığınız ilçeye bağlı
Size yakın olması önemli bence kolay ulaşılabilir olması yönünden
Sürekli gittiğiniz bir yer yok mu?
Ücretler 1200-1500tl arası daha merkeze uzak bir yerdeyseniz daha ucuzdur tabi Kahramankazan 750tl mesela

Anonymus683514

@ayselilith evet ben de o düzey bir fiyat duydum. Ancak ben yine de oraya gideceğim

Gunesyildirimm

Ankarada yaşamıyorum ama küçük bir ildeyim, 6 7 veterinerden fiyat aldım hepsi de 1000 tl dedi dişi kedi kısırlaştırma için. 1000 tl ye sabitlemişler öyle söylediler

teo33

Dorukgiller'i tavsiye ederim. Benimki geçen yaz orada oldu, memnun kaldım.

ayselilith

Dorukgillerden bugün ücret hakkında bilgi aldım. 1350 lira olduğunu söylediler :) büyük ihtimalle orayı tercih edeceğim çünkü evime yakın.