Pug Cinsi Köpeğim Var Ve Sürekli Isırma Çabasında Aha 2 Aylık Ne Yapmam Gerek

Utku080

Parmaklarımı ayağımı durmadan ısırmaya çalışıyor ne yapmam gerek ?

6 CEVAP

akitalove

Yavru oldugu icin disleri kaşıniyor petshoplardan diş kaşıma oyuncaklari ve kemikleri satın alabilirsiniz

Cnsygt

Icgudusel olarak bunu yapiyor cok dogal hem disleri kasiniyor hem de bu bir oyun sekli. Boyle oynamamasi gerektigini her isirma hamlesi yaptiginda hayir deyip oynamaya devam etmeyerek saglayabilirsiniz. Hatta hayir dedikten sonra mumkunse yanindan uzaklasin. Sabir gerekiyor henuz cok kucuk ogrenmek icin, birkac ayinizi alacaktir.

esracngz

diş kaşıması için kemirme tahtaları var

Utku080

Aldık ama yok elimde tutarsam oynuyo bırakınca yine ayaklarıma saldırıyo sağlam panduf kalmadı artık :)

akitalove

Her elinize saldirmaya calistiginda burnuna dokunun ve hayir deyin :)

Utku080

Teşekkürler