Kedim Saldırgan

seymavc

Kedim çok saldırgan tekir cins 4 aylık bana tıslıyor ve tırnaklarını kestirmiyor nasıl kesebilirim tırnaklarını

4 CEVAP

Heiter

Tavsiyelerden biri şu: Kediyle oyun oynayıp, onu iyice yorup tırnaklarını kesmeyi deneyin. Biz denedik, yemedi :D Bizimkiler uyurken kesiyoruz. Bununla beraber, zaman geçtikçe onlar mayıştığında da kesebilir hâle geldik çok şükür. Hepsini birden kesemediğimiz de oluyor, yani günde iki-üç kez "Aaa, ne varmış burada? Bir tane kaldı söz" diye diye meseleyi hallediyoruz bazen.

hazirannnnn

Veterinerize kestirebilirsiniz

efruzg

Ben kedim uykuda iken kesiyorum . Uyansa bile uyku sersemi olunca pek tepki vermiyor :)) . Bu şekilde deneyebilirsiniz ,veterineriniz bizim gibi uzaksa sürekli gidip gelmek olmuyor malesef ...

Ece5

Kediniz saldırgan dğil daha bebek oyun ısırma koşma onun hayat amacı büyüdükçe onlar kaybolucak merak etmeyin hiçbir kedi tırnaklarını kestirmek istemez