Bilgisi Olanlar Acil Bakabilirmi

Kedim fotoğraftaki gibi bir şey bırakıyor sorduğum bazı kişiler İshal bazıları tüy yumağı diyor ancak her gün düzenli gimcat malt veriyorum ve kumunu her gün temizliyorum ama kakası normal katı halde oluyor bilen bir kişi ne olduğunu söyleyebilirmi

12 CEVAP

betulbakioglu

tüy yumağı değil bu kusmuş baya veterinere gitmelisiniz bence tüy yumagi oyle olmuyor

Warriorsans

Sarı su gibi kusmuşa benziyor. Tüy yumağı değil yani tüye benzer bir şey göremedim ben. Midesinde bir şey yok ki safra kusmuş. Yemek yemiyor demekki, veterinere gidin

Anonymus985465

Sizi korkutmak istemem. Ancak hayat dolu yavru kedimi bu şekilde defalarca kustuktan sonra veteriner tedavisine rağmen 1,5 gün içinde kaybettim.

Sezgek

Hemen panik olmayın benim kedimde bir kez hiç bir sebep yokken böyle kusmuştu ama yalnız bir kere oldu sizinki devam ediyor anladığım kadarıyla o yüzden veterinere sorun derim bi

Ozzey

Merhaba gecmis olsun. Usutmus olabilir veterinere goturun. Gecmis olsun

patilice

tüy yumaği veya ishal değil kediniz kusmuş. midesine birşey dokunmuş , üşütmüş olabilir ya da bir hastalık belirtisi olabilir acilen veterinere gitmenizi tavsiye ederim.

aslihan_e

Safra kusmuş gibi sanki, onun da iyi ve kötü birçok nedeni var. İnternetten safra kusma nedenlerine bir bakın isterseniz.

çoğunluk safra demiş araştırdım biraz, yemek yememeden dolayı oluyormuş o, ama normal bir mama kasesini dolduruyorum ağzına kadar akşama bitmiş oluyor yani

beyzathemoc1

Yemek yememe falan değil bu midesini bie şey rahatsız etmiş o yüzden kusmuş eğer tekrarlamazsa ek belirti yoksa (ishal ateş halsizlik iştahsızlık) endişelenecek hi durum değil benim deliler her bulduğunu yeme meraklısı olduğundan her ne kadar dikkat etsek de bazen yiyorlar yememesi gereken şeyleri ve böyle oluyor ilerleyen günlerde kabızlık olursa tıkanıklık olabilir o zaman veterinere gidin beklemeden

Idil12

Merhaba benim de kedim arada sırada böyle kusuyordu küçükken. Devamı gelmiyorsa dert edilecek bir şey olduğunu düşünmüyorum. Tekrarlarsa veterinerin bakması daha iyi olur.

NorthNight

Sindirim sorunları yaşandığında böyle kusuyorlar. Kaka durumunu takip edin bağırsakları dolu olduğunda, hızlı yediğinde, mama vb değiştiğinde oluyor genelde.

cevap veren herkese teşekkür ederim veteriner üşütmüş dedi sıcak tutun devam ederse tedaviye başlarız dedi