Koku Bırakıyor

AkyuzBetul

Diyafram zarı yırtık bir erkek kedim var ameliyat için geç kalınmış dedi hekim narkoz kaldıramayacağı için de kisirlatirilmiyor sürekli evin her yerinde koku bırakıyor ne yapabilirim. Kokudan durulmuyor artık

1 CEVAP

Salihaylmz

Sirkeyle silebilirsiniz, deterjan gibi temizlik ürünleri sadece kokuyu genişletir başka işe yaramaz.
Veteriner hekiminiz kızgınlık için bir tedavi yöntemi vs demedi mi sonuçta her yere işer böyle giderse