Mama Önerisi

alp4reyn

Arkadaşlar kedim için felicia kısır kullanıyordum ama artık değiştirmek istiyorum, güzel bir mama önerebilir misiniz? Exclusion arasında kaldım almak istiyorum genede diğer mamaları incelemk istiyorum, önerisi olan?

9 CEVAP

Palyaco

Exclusion veya mera veya acana harwest

Warriorsans

Bence aklınızda varsa ve genel olarak beğendiyseniz exculusion alıp deneyebilirsiniz sonuçta sonra diğer mamaları da deneme şansın olacak. Ben exculusion kısır mamasının tester paketlerinden 4 kez kullandım sanırım. 200 gr ediyor işte. Tabi böyle az gramajlarda etkisini anlamam mümkün değil ama ishal yapmadığını kedilerimin tadını sevdiğini söyleyebilirim. Tane boyutu da bence çok iyi ben biraz büyük taneli mamaları daha çok seviyorum bana ideal geldi.

Salihaylmz

Exclusion kullanılabilir içeriği de feliciadan güzel

buusracikk

Kısırlaştırdıktan sonra bir süre unique kullandım şu an bona cibo kullanıyorum ondan da memnun kaldım deneyebilirsiniz

emre3101

Kurutulmuş Ve Taze Somon Ve Deniz Balığı (%30)
Kahve Rengi Pirinç
Bezelye
Nohut
Patates
Rafin Tavuk Yağı
Hamsi Unu
Bira Mayası
Hidrolize Tavuk Ciğeri
Hamsi Yağı
Nükleotit Maya Proteini
Mineraller
Prebiotik Manan Oligo Sakkaritler
Deniz Yosunu
Avize Ağacı Özütü
Zerdeçal Kökü Tozu
Kabak
Havuç
Nar
Kinoa
Yucca
Pisilyum

emre3101

Mystic kısırlaştırılmış kediler için bence hem içerik olarak hemde fiyat olarak güzel bir ürün tabi ama ben denemedim kısır kedi olduğu için

emre3101

Exclusion bu marka mama içeriğinde domuz yağı kullanılıyor içerikte yazıyor

GultenTIKIT

bozita geyik etli kısır kedi maması 10 kilogramlığın sonuna geldik, biz memnun kaldık. bozita düşünebilirsiniz

byzkpln

Exclusion petshobumuz hediye olarak deneme paketlerinden vermişti 3 adet. Tahılı çok az sağlıklı diye biliyorum. Benim kedilerim biraz tuhaf yanından bile geçmedi 😄 Nerde sağlıksız mama varsa ona saldırıyorlar. Kalan 2 paketi barınağa verdim oradaki yavrucaklar yesin