Britcare Mama Hk.

Miracacar

Merhabalar Brit care mama almaya karar verdim ama hangisini alacağım konusunda kararsız kaldım. Kedim kısır ve çok tüy döküyor, Brit care deri ve tüy sağlığı olan maması kısır kediler için değil sanırım öyle bir ibare belirtilmemiş mamada, kısır kedim için kullanabilir miyim omega3 ve omega6 değerleri diğer mamaları arasında daha yüksek diğer almayı düşündüğüm mama ördekli ve hindili sizce hangisini tercih etmeliyim?

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/brit-care-haircare-hypoallergenic-somonlu-ve-pirincli-tahilsiz-yetiskin-kedi-mamasi-2kg.html
https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/brit-care-hypo-allergenic-kilo-kontrolu-icin-ordekli-ve-hindili-kisirlastirilmis-kedi-mamasi-2kg.html

18 CEVAP

Anonymus985465

Poncimin
Ambalajda yazmaması mamadan da çıkarıldığı sonucuna götürmez.
Sizdeki bilgi güvenilir bir kaynaktan mı?
En sağlıklısı laboratuvar analizi. Elimde açılmamış ve açılmış 4 *7kgluk paketler var. Evladımın acı kaybından sonra bu mamaları hiçbir kediye vermiyorum.

Nazenglish

Merhaba,ben de uzun süre başka mama kullandım ancak brit care markasını keşfedince size de yazmak istedim.Bence kısırsa kediniz sterilized olanlardan kullanmanızı öneririm.Çünkü icerigi kilo almasınlar diye vb.seyler icin özel yapılıyor.Tüy sorununu da malt gibi şeylerle telafi edebilirsiniz.Ancak brit care markasindan ordekli,tavuklu herhangi birini deneyen kisiler de kedimin tüyleri çok canlandı şeklinde yorumlar yazmıştı.Yani eminim uriner de olsa mesela yine tuylerine iyi gelecektir.Ama sirf tüylerindeki durum için kısır olmayan mama almayın

Nazenglish

Bir de bence 2 kg yerine ilk aşamada 400 gramlıkları denemenizi tavsiye ederim