Şırıngayla Antibiyotik Veren Var Mı?

Yesilyesil9

Yarısı dışarı çıktı ilacın ya ağzını hemen kapatıyorum geri nasıl çıkarıyor anlamıyorum o kadarı yeter mi acaba iyileşmesi için tadı kötü diye midir nedir sevmiyor hiç hemen çıkarmaya çalışıyor

3 CEVAP

simbakedi

ben bacaklarımın arasına alıp üstüne eğiliyordum, ensesini tutup yandan yavaş yavaş verince atamadan içmek zorunda kalıyordu. yavaş dediğim sadece bir anda sıkmıyordum, çok yavaş yaptığımda kaçıyordu :D

Salihaylmz

Ben verdim ağzını açıp sıkıyorum bazen sevdiği bir şey uzatıp ağzını açtığında sıkıyorum hemen ya da ben ağzını açıyorum kardeşim ilacı sıkıyor mecburen bir şekilde hallediyorum

Aysenuraslan2

Ben arkadan yaklaşıyorum her zaman enseden tutarak üstünlük sağlıyorum üstünde. Sonra muhtemelen dişlerini kitliyor kedi ben de mecbur dişlerinin arasından açıklık yaratıp sıkıyorum ilacı yavaşça. İyiliği için. Ama birden sıkmayın soluk borusuna kaçar . Yavaş yavaş birde kafasını biraz kaldırın ki ilaç dışarı akmasın.