Siddet Goren Kopegin Psikolojisi

Berkebasakk

Merhaba arkadaslar henuz aranizda yeniyim yenk sahiplendigim 10 aylik erkek kopegim eski sahibinde siddet gormus
Yaninda ani bi harekette yada elimi kaldirsam kokuyor
Bu durumdan onun sagligi icin nasil kurtulabiliriz ?
Tesekkurler

7 CEVAP

akitalove

Sadece sevgiyle :) onu sevin onunla konuşun ödüllendirin :) ödül mamaları kullanabilirsiniz bunun icinde :)

Akitalove'a katiliyorum bu surecte odul mamasi ise yarayabilir

akitalove

Ben bu sekilde labrodor cinsi köpegi ehlilestirmistim :)

Onu sakince sevmeye calisin ama veterinerinizede bir danisin cok siddet gorduyse duzelme sureci uzun olabilir

Berkebasakk

Tesekkurler cevaplariniz icin
Benden bir siddet gormemesine ragmen sanki surekli dovuyormusum gibi elimi kaldirinca korkuyor yere yatiyor
Odulmamasini deniyecegim.

Canandisli

Nasil kiyiyorlar anlamiyorum

aksoy65

Allah razı olsun sizin gibi yüreği güzel insanlardan çabalıyorsunuz eski sahibine de diyecek çok şey var da ayıp olur ama artık bu ülkede hayvanlara yönelik adam gibi yasalar olması lazım. Bu canilerin kesinlikle çok ağır cezalandırılması ve topluma temelden hayvan sevgisi alşılanması lazım ki böyle canavarların sonu gelsin.