Merhana Biri Yaklaşık 9 Aylık Diğeri 5 Aylık Kedilerim Var. N D Tavuk Narlı Tahılsız Mama Kullandım

perihan2020

Merhana biri yaklaşık 9 aylık diğeri 5 aylık kedilerim var. N d tavuk narlı tahılsız mama kullandım severek yemediler. proplan da aynı sekılde acanayı da denedim ama ağızlarına bile sürmedier. bir türlü istedikleri mamayı bulamadım. iştahla yemiyorlar. önerilerinizi bekliyorum yardımcı olur musunuz

3 CEVAP

simbakedi

exclusion ya da bozita olabilir. benim kedim ve sokaktakiler bozitaya bayilmislardi. mera da bakabilirsiniz

Salihaylmz

3ü de gerçek et bulunan yüksek proteinli mamalar aslında ilginç özellikle proplanı yememesi. Diş ve diş eti problemi yoksa bu mamaların diğer çeşitlerini deneyebilirsiniz özellikle tavukludan bıkan kediler balık aromalı severler

aeri-l

Birebir aynı markaları denemiştim önceden seçici kedime nd balıklı kittendı yalnızca ve yememişti. Hills, royal canin ve exclusion yediği mamalar arasında bir deneyin isterseniz.