Yardımcı Olur Musunuz (Geçici Yuva Hk.)

bobby34

merhaba arkadaşlar, arkadaşımın bir kedisini geçici bir süreliğine eve almak istiyorum fakat evde kedim var ne gibi önemler almalıyım bu gelicek olan kediye başka bir odada bakacağım ama sürekli de bir odaya kapatamam bir kediyi hem sıkılır zaten oda da küçük kedimle ilgili bir sıkıntı olur mu? gelen kedi bir yerinden iltihap kapmış benim kediye bulaşır mı?

2 CEVAP

orhdoner

Merhaba bir araya getirmeyin belki gelen kedide korona taşıyıcılık varsa sizinkine ya da sizinkinden ona geçebilir ya da herhangi bir rahatsızlık da olabilir. Ayrı tutsanız daha iyi olur ne olur ne olmaz şimdiden kolay gelsin

Salihaylmz

Uzun bir süre aralarında kapı olmalı birbirlerinin kokularına alışmaları için 1 hafta 10 gün bilemedim
İkisi de kısır ise daha iyi olur
Birbirlerine parazit mantar virüs vs bulaştırma gibi durumları oluyor normalde ama yarası nasıl bilmediğim için bir şey diyemem