Kedime Çip Taktırdım Arkadaşlar

Muezzabalim

Arkadaşlar hepinize hayırlı günler bugün kedime çip taktırdım, aynı zamanda kuduz aşısı yapıldı. Toplamda 47,5 ₺ ödedim . Önümüzdeki yıldan itibaren zorunlu olacakmış bilginize. Ve merak ettiğiniz sorularınızı buradan paylaşacağım İnşaEllah.

19 CEVAP

Muezzabalim

Arkadaşlar orda direk aşı olur gibi taktılar biraz büyükce iğne ama kedim hiç tepki vermedi ve sonrasında da sıkıntı yok şu an gayet iyi elhamdülillah . Barkod sistemi gibi takip bir cihazla okuttu Müezza'mı o kadar artık o sistem üzerinden takibi yapılacak büyük rahatlık bizler için aslında

Anonymus683514

çip biraz irice bir iğne ile takılıyor ense kısmındandı yanlış hatırlamıyorsam. biraz acıtıyor takılırken normal aşıdan bir tık daha fazla ama bizimki hiç bağırmamıştı

MonikaveTori

Bende Antalyadayım. Tarım il müdürlüğünde yaptırmayı düşünüyordum. Benim için iyi oldu. Ücreti de gayet uygun. Veterinerimiz geçen yıl sorduğumda çip için 70 tl demişti bu yıl ne kadardır bilemiyorum. İki kedim olduğu için Tarım il müdürlüğünde yaptırmam iyi olacak

Muezzabalim

Video da çektik takılırken ama burada video paylaşımı yapamıyorum biz üç arkadaş gittik üçümüz de kedilerimizi taktırdık hiçbiri ağlayıp korkmadi bile demekki çok korkulacak birşey değil