Felcia Kedi Maması

Felcia kedi maması kısırlaştırılmış maması nasıl kullananlar bilgi verebilir mi

5 CEVAP

Palyaco

Glutensiz bir mama orta segmentte iyilerden

basakkbenn

Benim kedimin gıda alerjisi vardı ve proplan kullanıyorduk ama maalesef dolar kurunu
biliyorsunuz veterinerimiz Felicia önerdi,kısırlaştırıldıktan sonra 7+ sterilize tavuklu kısırlaştırılmış kedi maması kullanıyoruz.Yaş sorunu olmuyor benim kedim şuan 1.5 yaşında, gayet memnunuz normalde her mamayı kullanamıyoruz ama Felicia sayesinde rahatız..gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

basakkbenn

Benim kedimin gıda alerjisi vardı ve proplan kullanıyorduk ama maalesef dolar kurunu
biliyorsunuz veterinerimiz Felicia önerdi,kısırlaştırıldıktan sonra 7+ sterilize tavuklu kısırlaştırılmış kedi maması kullanıyoruz.Yaş sorunu olmuyor benim kedim şuan 1.5 yaşında, gayet memnunuz normalde her mamayı kullanamıyoruz ama Felicia sayesinde rahatız..gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Salihaylmz

Orta segment herkesin memnun kaldığını söyleyemem ama kullananların çoğu memnun
Ben uzun süreli kullanmadım ama kötülüğünü de görmedim

Ben 2 senedir kullanıyorum oldukça memnunum öneririm