Acil Bakar Mısınız

Po2ya

Kedimin burnunda böyle bir şey oluşmuş bugün fark ettim bu nedir acaba yardımcı olur musunuz

2 CEVAP

simbakedi

agiz ici enfeksiyon ya da lenfleri sismis olabilir. kedimin lenfleri sistiginde boyle olmustu burnu. dusuk ihtimal bir yere surtmus olabilir ama sanmiyorum bence ilk bu hastaliklara bakin derim

Aysenuraslan2

Korkutmak istemem ama ben oğlumu sokakta bulduğumda burnu bu şekilde yaraydı. Kalisivirüs olmuş meğer. Tabii kedinizin karma aşısı varsa değildir böyle bir şey. Ama bir hekime gitmeniz şart.