Kedim Ameliyat Yarasını Isırıyor

Yesilyesil9

Bugün kısırlaştırma operasyonu sonrası 5. Gün normalde yaraya hiç bakmıyordu birden ilgilenmeye başladı hafif kanatmış ne yapmalıyım

2 CEVAP

Sezgek

kaşınıyordur orası şu anda iyileşme sürecinde doğal olan bir şey günlük pansumanı aksatmayın batikonla eğer çok fazla orayı yalıyor ve kaşıyorsa yakalık takmanızı öneririm benim kedim o konuda inanılmaz uysaldı asla orayı yalamadı kaşımadı ben pansuman yaparken bana hiç zorluk çıkarmadı sanki bunları yaparsa daha kolay iyileşeceğini biliyor gibiydi daha zor geçirenler varsa bu süreci onların fikrini de alabilirsiniz

Yesilyesil9

Aslında hiç ilgilenmiyordu bizimki de bugün birden oturup orayı yalamaya hafif ısırmaya başladı
Pansuman mı? Bize öyle bir şey demedi veterinerimiz