Yetişkin Kedi Maması

kedime proplan kitten veriyorum sorunsuz yiyor gazı varmış ve kakası biraz sert bitince değiştiricem bana uygun fiyatlı kısır kedi maması önerir misiniz

10 CEVAP

cevap lütfen 😣

CalicoMia

Bütçenizi bilmiyorum fakat bütün markaların kısır mamaları yetişkin mamalarından anlamsız bir şekilde pahalı. Sanabelle, nd, matisse, bozita, Royal canin gibi markalara bakabilirsiniz ama dediğim gibi kısır kedilerin mamaları normalden daha pahalı saçma şekilde

Palyaco

Glutensiz kullanin prochoice felicia veya dr natures bunlar uygun ve glutensiz glutenli mamalar hem gaz yapar hem kabiz yapar

simbakedi

dusuk tahilli mamalar oneririm nd, exclusion, sanabelle gibi. bizde de proplan kabizlik yapti belki tahildandir diyip exclusion aldik ona gecicez tam yorumun yok onun hakkinda maalesef

Lils

Proplan kısır deneyebilirsiniz

patilice

Felicia kısır kedi maması deneyebilirsiniz.

patilice

Felicia kısır kedi maması deneyebilirsiniz.

patilice

Felicia kısır kedi maması deneyebilirsiniz.

Salihaylmz

Kedi maması sert ise zeytinyağ verebilirsiniz az miktarda doğal çözüm genellikle veteriner hekimleri öneriyor
Gaz için de probiyotik kullandık hassas sindirim mamasına geçtik

Ben felica kullanıyorum benim kedimde de gaz problemi var iyi geliyor açıkçası