Vets Plus Urinary Care Neden Yok?

CalicoMia

Hiçbir sitede vets plus urinary care yok daha 1 hafta önce petlebide sepete koymuştum şuan hiçbir alışveriş sitesinde satışı yok bilgisi olan var mı?

6 CEVAP

pablopicasso

Sanırım bir de ambalaj değişikliğine gidiyorlar. Yeni ambalaj üreyim aşamadında olabilir.

Öyle bir ürün mü vardı:/ hiç görmedim

İnstagram hesaplarına sorun isterseniz

pablopicasso

Zam gelecek olabilir mi?

duman_cat_world

vets plus tabletler ambalaj ve formül değişikliğine gitti şu an sıvı damlalar satışta. urinary care ben de göremedim instagramdan sordum vets plusa cevap bekliyorum.

CalicoMia

Sıvı halinde de aynı işlevi gören bir ürün göremedim biraz bekleyeyim bakalım umarım aynı işlevde bir ürün çıkarırlar