Kedi Mama Değişimi Orta Yollu Öneriniz Var Mi

hafizgolge

Scotish straight bı kediye sahibim şuan pro plan somonlu kısırlaştırılmış kedi maması kullanıyorum hem Cok tüyler i dökülüyor , hem de şu son zamanda ki zamlardan sonra orta yollu düzgün bir mama arıyorum yardımcı olur musunuz ? Proline one nasıl fliskies mesela bir de fellecia galiba bu mamaları kullanan var mı

20 CEVAP

emre3101

Kurutulmuş Ve Taze Somon Ve Deniz Balığı (%30)
Kahve Rengi Pirinç
Bezelye
Nohut
Patates
Rafin Tavuk Yağı
Hamsi Unu
Bira Mayası
Hidrolize Tavuk Ciğeri
Hamsi Yağı
Nükleotit Maya Proteini
Mineraller
Prebiotik Manan Oligo Sakkaritler
Deniz Yosunu
Avize Ağacı Özütü
Zerdeçal Kökü Tozu
Kabak
Havuç
Nar
Kinoa
Yucca
Pisilyum

Ben 2 senedir felicia kullanıyorum oldukça memnunum tüy dökümü olmuyor kanlı ishal gibi bu durumda olmadı

hafizgolge

Hepinize teşekkür ederim başka önerisi olan varsa yazsın çoğunluga göre değerlendirme yapıp ona göre alacağım 🥰

hafizgolge

Teşekkür ederim emre bey araştıracağım

Salihaylmz

Frikies harici diğerlerine daha ılımlı bakıyorum
Purina one kısırlaştırılmış kullanılabilir içinde az da olsa gerçek et bulunuyor