Kedi Mama Değişimi Orta Yollu Öneriniz Var Mi

hafizgolge

Scotish straight bı kediye sahibim şuan pro plan somonlu kısırlaştırılmış kedi maması kullanıyorum hem Cok tüyler i dökülüyor , hem de şu son zamanda ki zamlardan sonra orta yollu düzgün bir mama arıyorum yardımcı olur musunuz ? Proline one nasıl fliskies mesela bir de fellecia galiba bu mamaları kullanan var mı

20 CEVAP

Lils

Proline ve friskies çok kötü. Felicia düşük bütçe için iyi ama ileride kanlı ishale yol açabilir o şekilde çok yorum var. Kediniz cins olduğu için etraf hassas o yüzden ucuz mama alırsanız ileride veterinere kat kat fazla para ödemeniz mümkün. Zaten ayda 1.5-2 kg yiyor. Cins kedilerin fiyatı belli zaten. Keşke önceden araştırıp bütçeniz yoksa sahiplenmeseydiniz.

orhdoner

Merhaba pro choice, obivan selection ya da bonachibo gibi mamalara bakabilirsiniz. Haftada 3 kere yaş mama ya da evde yaptığınız tavuk ciğer haşlama gibi takviyelerle desteklersiniz.

Palyaco

Uygun fiyatlı prochoice felicia bundan dusuk vermeyin

AhsenAise

Bonacibo, prochoice,Molly

hafizgolge

Hepinize teşekkür ederim başka önerisi olan varsa yazsın çoğunluga göre değerlendirme yapıp ona göre alacağım 🥰

emre3101

İçerik olarak güzel bir mama bütçe olarakta çok uygun mama alırken markaya değil içeriğe bakılır bu mamanin içeriği çok iyi ben yavru kedi olanını kullanıyorum çok güzel yiyorlar ve tüyleri yumuşacık markası mystic araştırın derim size attığım içerik kısırlaştırilmis cinsi olanlar için

hafizgolge

@Lils ne alaka bütçeme göre sahiplenmek kedim iki yaşına girecek ve 3 aylıkken sahiplendim bugüne kadar da Royal canin kitten ve proplan kullandım şuan aşırı zamlar yüzünden ve kedimin çok fazla tüy dökmesinden dolayı değişim yapmayı veya karışık vermeyi düşünüyorum saçma sapan yorumlar yapmayın sadece fikir almak istedim illa onu demedim uzun zamandır bakıyorum yorumlara bende zaten ..!!

Warriorsans

Aslında verdiğiniz mamalar öyle çok kaliteli mamalar değil ve aşağısına inilmemeye çalışılmalı bence. Obivan selection markasına bakabilirsiniz ya da Felicia olabilir. Diğer söylediğiniz mamaların içeriği çok kötü onları almayın sakın

huqi

Proline baya kötü, uzun zamandır 15 kg alamıyorum sokak kedileri için. Geçen hafta getir kampanyasıyla pro line aldım mahallemdeki kedilere onlar bile beğenmedi, yiyorlar ama eğer mahallede başka bir şey yoksa. İçerik olarak baya kötü zaten bonacibo ya da prochoice alabilirsiniz.

hafizgolge

Hepinize teşekkür ederim başka önerisi olan varsa yazsın çoğunluga göre değerlendirme yapıp ona göre alacağım 🥰

hafizgolge

Hepinize teşekkür ederim başka önerisi olan varsa yazsın çoğunluga göre değerlendirme yapıp ona göre alacağım 🥰

hafizgolge

Hepinize teşekkür ederim başka önerisi olan varsa yazsın çoğunluga göre değerlendirme yapıp ona göre alacağım 🥰

hafizgolge

Hepinize teşekkür ederim başka önerisi olan varsa yazsın çoğunluga göre değerlendirme yapıp ona göre alacağım 🥰

hafizgolge

Hepinize teşekkür ederim başka önerisi olan varsa yazsın çoğunluga göre değerlendirme yapıp ona göre alacağım 🥰

hafizgolge

Hepinize teşekkür ederim başka önerisi olan varsa yazsın çoğunluga göre değerlendirme yapıp ona göre alacağım 🥰