Maalesef Oğlumu Kaybettik

aslihan_e

Arkadaşlar maalesef çocuğumu kaybettik. Biyokimya yapılmadığı için tam şundan öldü diyemedeliler ama "Kesin sonuç çıksa bile eğer organlarda bir sorun varsa düzeltemeyiz zaten, insanlar bile diyalize bağlı yaşıyor bu durumdan geri çeviremeyiz." dediler. Sadece hemogramda yoğun enfeksiyon görünüyordu o yüzden serum antibiyotik devam etti ve küvözde oksijen desteği verildi. Zaten dediğim gibi röntgende ciğerleri kötü çıkmıştı, ultrason sonucunda sıvı birikimi ya da bağırsak tıkanıklığı gibi bir şey yoktu. "Bir virüs kapmış kesin ama sadece ne olduğu belli değil, virüs tedavisinde serum antibiyotik standart tedavidir." dediler. Çocuğuma antibiyotik mi yaramadı dün sabah daha iyiydi burada antibiyotik etki ettikten sonra fenalaştı dedim ama "Virüs enfeksiyonları böyledir bir bakarsınız iyi birden kötüleşir sonra." dediler. Şuan yaşadığım üzüntüyü, ruh halimi ve hissettiklerimi anlatıp burdaki güzel yürekli insanların üzülmesini istemiyorum. Hiçbiriniz üzülmeyi hak etmiyorsunuz. Aslında yaşadığı acıyı görebiliyordum bu yüzden çok fazla dayanamayabilir diye sonraki günler için gereken maddi yardım isteğini durdurdum ama içimde bir ümit de olsa vardı oğlum iyileşir evimize döner diye. Sizlerin sayesinde oğlum için yapılabilecek her şey yapıldı. Ben de eğer veterinere götüremeseydim bakımsızlıktan öldüğü için kendimi toparlamam çok daha zor olacaktı. Zor günümüzde yorumlarla mesajlarla destek olanlara çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Oğlumla ve kaybettiğim diğer çocuklarımla inşallah öteki dünyada kavuşacağız. Ayrıca maddi manevi desteklerinden dolayı " @Palyaco @Orhdoner @Renklipati ve @Hamlet" kullanıcı adlı arkadaşlara bir kez daha teşekkür ediyorum. Hayatım boyunca iyiliklerini unutmayacağım. Onlar olmasa veterinerde biz parayı peşin alıyoruz günlük olarak, borca kabul etmeyiz demişlerdi. Çok hızlı bir şekilde yardım gönderdiniz. Allah hepinizden razı olsun. İnşallah başkalarının hasta olan yavruları şifa bulur, onlar için dua edeceğim.

23 CEVAP

Sezgek

başınız saolsun siz elinizden gelen her şeyi yaptınız be ıban numaranızı aramama rağmen bulamamıştım eski mesajlara da dönüp bakmıştım eğer veterinere hala borcunuz varsa burdan iban paylaşabilirsiniz ne yazık ki bazen böyle sonuçlar oluyor elimizden gelen her şeyi yapmamıza rağmen kurtaramıyoruz yavrucakları keşke herkes sizin kadar uğraşsa o kadar çok can hayata tutunur ki başınız saolsun

orhdoner

Gerçekten çok üzüldüm başınız sağolsun Allah size sabır ve ferahlık versin çok zor bir durum kesinlikle sizden razı olarak gitti çocuk hep kalbinizde yaşayacak aynı şekilde sizin evladınız bizim de tabiki de evladımız oldu onlar için sürekli dua edeceğiz umarım öbür dunyada hepsiyle görüşürüz size tekrardan sabırlar dilerim 😞🤲 Bu arada istediğiniz zaman özelden de yazabilirsiniz her zaman elimden geleni yapmaya çalışırım 🙏

Palyaco

Başınız sagolsun cok üzüldüm

AhsenAise

Başınız sağolsun , gerçekten üzüldüm , Rabbim kalbinize ferahlık versin,ismini zikrettiginiz arkadaşlardan da Allah razı olsun

Anonymus985465

Ah canım. Çok ama çok üzüldüm. Güzeller güzeli evladımıza sonsuz huzur diliyorum.
Hiç vakit kaybetmeden veyerinere götürmeniz için çok ısrar etmiştim...
Şimdi Patili Cennetinde tüm acılarını unutmuştur.
Size belki teselli olur diye yazıyorum. Son kaybettiğim evladımın canını alan ölüm meleğine sürekli hesap sordum. Cevap istedim. Uykumda evladım; "Beni severek öldürdüler." cevabını verdi. Bir nebze teselli.
Siz de çok iyi biliyorsunuzki, kediler ağrısını, acısını, yarasını saklar. Bu yüzden en ufak şüphede hemen veterinere götürmeliyiz.
Kendinizi suçlamayın. Elinizden gelenin en iyisini yaptınız. Siz ne kadar sağlıklı olursanız, evlatlarınızda o kadar sağlıklı olur.
Sevgiyle kalın

Vensy

😪😪😪

huqi

Başınız sağ olsun çok üzüldüm😔

Aysenuraslan2

Çok üzüldüm, olayı bugün öğrendim. Meleğiniz güzel yerde, sizi bekliyor. Başınız sağolsun, sabrınız bol olsun.

Cennet29

Çok üzüldüm 😢 kalan patilerimizin ömrü uzun olsun 🙏

Renklipati

Siteye şimdi girdim ve postu gördüm, çok kötü oldum sizi düşünemiyorum bile..başınız sagolsun melek olmuş canım benim..siz elinizden geleni yaptınız, veterinere götürdünüz en azından tedavisi mümkün olmadı,yoksa daha kötü etkilerdi sizide inanın bizlerde size kızardık niye götürmedin diye...daha fazla acı çekmedi yavrum rahat uyusun inanın çok üzgünüm Allah sabır versin inşaAllah 🙏🙏

Mia2021

Çok zor evlat kaybetmek kedi köpeğimi kaybettiğimde ki acıyı hatırladim . Benim köpeğim hastalıktan ölmemişti eğer öyle olsaydı son demine kadar yaşatmak için ugrasirdim sizin gibi . Siz savasmişsiniz ne güzel benim köpeğimi köydeki komşumuz 2 el ateş ederek vurmuştu vücudunda çok fazla saçma vardı ve yanına kostuğumda Vefat etmek üzereydi yerde yatarken görünce bağırarak ağlamaya başladım 😔 insanlar sandı ki ailemden birine birşey oldu o acıyla jandarmayı aramıştım çok şükür o pislik cezasını çekti fakat onu öldürmeden için rahat etmiycekti daha 7 aylık olan bir çocuğu kaybettim yine köpeğm var arese benzediği için onunda adını Ares koydum ama bı nebze acısı dinmedi halaa aklıma gelince hıçkıra hıçkıra ağlıyorum şuan sizi çok iyi anlıyorum . Aresim Rahat uyu Annem ❤️

Seneca

Resimlerini görünce boğazım düğümlendi. Her böyle olayda oturur ağlarım, kendi oğluşum aklıma gelir. Acısı asla unutulmaz yarası hep evlat acısı gibi kalır. Allah size sabır versin oğluşunuzu toprak incitmesin inanın çok üzüldüm. Çaresizlik çok kötü bir şey. Çok çok geçmiş olsun

Warriorsans

Çok üzüldüm, size sabırlar diliyorum 😔

oykuyildiz

Başınız sağolsun 🙏🏽 Allah sabır versin . Melek oldu . ..

simbakedi

cok uzuldum basiniz sagolsun :(