Kedi Çorbası Miamor

reinefee17

Bu çorbayı satın almak istiyorum daha önce kullanan var mı memnun kaldınız mı ben kedime yaş mama verirken 85 gr veriyorum bunu ölçülü mü vermeliyim

7 CEVAP

Warriorsans

20 25 tl civarı sanırım bence çoğunluğu su olan bir ürün bu fiyata değmiyor. 3 adet almıştım jelibona kısırlaştırıldıktan sonra veririm iştahı olmazsa belki bunu içer diye ama şansın da jelibonun da ekstra bir tepkisi olmadı içtiler ama yaş mama almak daha mantıklı bence bunun yerine

huqi

Ben 3 ay önce almıştım iki tane. Kedimin dişleri yok ve kakası sertti genellikle bu yüzden böyle bir şey aldım. Açıkçası parasına değen bir ürün olduğunu düşünmüyorum. İçeriği güzel ama 135 ml baya küçük yani. Hepsini birden vermemeniz gerekiyor gün içinde iki, üç kere verebilirsiniz arkasında öyle yazıyordu galiba. Kedilerim tadını sevmişti ama ben bunun yerine iki tane n&d yaş mama alırım. Kediniz çok fazla su içmiyorsa iyi olabilir tabii

Ozzey

Merhaba birkac yil once kefim kacmisti sonrasinda hastalanmisti. Hastayken almistim. Su icmiyordu yemiyordu. Bu mama ve antibiyotiklerle toplamisti. Ama sonra bir daha yemedi. Gerci benimki kuru mamasi ve yogurt disinda baska bir sey yemiyor. Tavuk bile yemez.

Ben iştahsız kedim için deneme amaçlı almıştım. Bir kutuyu dört günde su ile karıştırarak parça parça veriyorum. Çok seviyor ama ağır olduğunu düşündüğüm için ayda 1 defa genelde aşı veteriner işi varsa o haftaya denk getiriyorum. Kediniz yaş mama yiyorsa iyi bir yaş mama alınsa da olur bence, benimki yaş mama yemediği için sıvı birşeyler girsin midesine diye tercih ediyorum.

hannnngggg

ben kullandım tanesi 30 35 e geliyor malum sitelerde bunun yerine 3 tane nd mama alırım 10 tlden daha mantıklı olur hem çorba küçük hem taneleri az sıvı o parayı haketmez yaş mamayı sulandırıp vermek daha mantıklı ya da haşlanmış et suyu

Oqrenerde06

çok mükemmel bir çorba gerçekten en kaliteli sağlıklı yaş mama diyebiliriz bizimkiler hemen kusuyor diğer mamalarda malesef .
Bu mama kolay sindirilebiliyor çok sağlıklı tadına bayılıyorlar kısır kedilerime de boş şifa sağlık oluyor

Kedilerin iştahsızlık çektiği zaman için harika bir çorba ayrıca ödül maması niyetine de veren baya var