İsim?

eltarcin

Anket

çakıl
(0 oy)
gofret
(5 oy)
patik
(1 oy)
kaymak
(2 oy)
sherlock
(5 oy)
susam
(2 oy)
müdür:)
(9 oy)
kuki
(0 oy)
gırgır
(12 oy)
Toplam (36 oy)

Arkadaşımın erkek yavru kedisi için isim arıyoruz?İsim önerileriniz varsa lütfen paylaşın
(Tekir Kedi)İsterseniz ankete de katılabilirsiniz

11 CEVAP

eltarcin

sinemekinci
Aynen:D Fikriniz için teşekkürler:)

eltarcin

Gırgır oldu:) Arada bazen mırmır da diyoruz:D Yani gırgır oldu:)

SelinTuksal

o yavrucağı kaybettik malesef :(( haberiniz yok sanırım... :((

MISRA160

EMİNİM Kİ GIRGIR ONA ÇOK YAKIŞACAKTIR

Tilki37

Gırgır mükemmel yaa :) ben pamuğa diyordum boynumu koklarken girliyordu :) isim olarak düşünmemiştim :)

sinemekinci

gırgır :) sevilince mutlu olduklarında çıkarttıkları sese uygun :)

Tilki37

Karar verdiniz mi ? Ne oldu ismi merak ettim

Tilki37

Sevindim :)

eltarcin

Bu arada sizin kedinizin durumu ne oldu? İyileşti mi?

eltarcin

Evet yoktu.Çok üzüldüm:( Keşke gitmeseydi:( İyileşeceğine inanıyordum ama...Neyse İnşaAllah yine görüşeceksiniz.

eltarcin

Önerileriniz için teşekkür edereim:)