Taşınma Yardım

edmrcglu

arkadaşlar taşınacağız kış başladığında binaya aldığım bir kedi vardı hep besliyorum onu kapıda bağırır maması suyu karton kutusu var gidince napacak diye düşünüp çok üzülüyorum 7 8 aylık tekir erkek elimden geldiğince iç parazitini yapmaya çalışıyorum dışarıda kavga ediyor kulakları kanıyor vücudu yara oluyor 5 aylıkken falan sahiplendirme ilanı açmıştım kimse istemedi beni çok arar mı yazın taşınacağız burası site güvenli olduğundan gideceğim yere de götürmek istemiyorum gideceğim yer site olmayacak çünkü araba falan çarpar diye korkuyorum ama o kadar üzgünüm ki şimdi sahiplendirmek istesem sokak kedisi olduğunu bilip hareket edecek alır almaz veterinere götürüp hastalığı varsa tedavisini yaptıracak birini bulmak da imkansıza yakın sizinle dertleşmek istedim bugün fakülteme bir de hamile kedi girdi sevdim onunla oturdum biraz umarım dışarı çıkarmamışlardır yavrumu da belki doğum yapacak yer arıyordur çok duygusal bir günümdeyim yani dışarı çıkmaya korkuyorum artık dışarıda aç açıkta hayvan görünce günüm düşük morla geliyor eve gidince de ağlıyorum mama versem bile nasıl aşacağım bu durumu lütfen yardım edin derslerim ailevi sıkıntım taşınma stresi hayvanlara üzüntüm derken tutulup mide ağrısıyla hasta oluyorum kalbim ağrıyor çok zor durumdayım çok uzun yazdım buraya kadar okursanız bile teşekkürler 💖

5 CEVAP

betulbakioglu

umarım sahiplenecek birini bulursunuz soru uste ciksin diye yaziyorum

edmrcglu

daha ilan açmadım açacağım biraz mental açıdan sağlığım yerinde değil bu aralar biraz boşluk istiyorum sahiplenilmeyeceğini de biliyorum içten içe bu beni daha da batırıyor iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim umarım yanılırım çok güzel yuvası olur yavrumun

edmrcglu

teşekkürler

orhdoner

Merhaba şimdiden yeni evinizde güle güle oturun hayırlı olsun kolay gelsin ilan açtıysanız linkini atın bizler de paylaşalım belli olmaz nerden ne çıkar belki yavrucak kurtulur sokaktan 🙏

Sezgek

Keşke sahiplenecek birini bulabilseniz size alışmıştır çünkü bence buradaki ilanlara da ekleyin hiç belli olmaz belki birileri bu yavruya yuva olmak ister