Kısırlaştırma Sonrası Ağızda Yara

Yesilyesil9

Virüs olabilir mi ? Tehlikeli bir virüs olabilir mi ? Veterinerimiz muhtemelen stresten dedi çünkü 4 gün önce kısırlaştırma öncesi bakılan kanı temiz çıkmıştı ama anlayamadım virüs için ayrı test yapmıyorlar mı ? Kısırlaştırıldı bol bol yemesi lazım ama ağzı problemli olduğu için yiyemiyor çok zayıfladı be yapmalıyım
Stresten yara çıkması gibi bir durum yaşayan var mı genel sağlık durumu iyi korkuyorum ama

1 CEVAP

huqi

Başka bir kliniğe getirseniz daha iyi olur sanki hekiminiz pek ilgili değil gibi. Kediniz yemek yemezse toparlayamaz