Soru Değil Kedim Türk Kahvesine Catnip Gibi Davrandı :)

Sezgek

Hiç başınıza gelişimi ben çok şaşırdım açıkçası normalde kahve kokusundan nefret eder Türk kahvesi yaparken yere biraz döktüm ben elektrik süpürgesi almaya gittiğimde kedim koklayıp koklayıp kahvenin üzerinde yuvarlanıyor şebeklikler yapıyordu resmen kahveyi sevmeye çalışıyordu keşke foto çekseydim hiç aklıma gelmedi 😂 sizin kedileriniz kahve konusunda nasıl davranıyor

6 CEVAP

Benim kedim kokladığı zaman burun eğip kaçıyor hiç hoşlanmıyor kokusundan

Sezgek

Kubrakoksal normal de ben de öyle bir sonuç beklerdim ama bu durum beni gerçkten çok şaşırttı filtre kahve galan yapınca kendime 10 metre çevresine bile yaklaşmıyor ama bu çok ilginçti gerçkten 😅

gece18

Kahve kokusuyla hiçbir şeyini göremedim henüz ama atölyemi basıp tinerli masalarımı koklarken yakaladım. Gözler kısılmış tineri koklamaktan. Keş oldu galiba bu dedim hemen aldım havalandırdım.
Ama zar zorla illa atölyeme girecek. Zorluyor izin vermiyorum. Keşci çıktı benimki.

Sezgek

@Gece ahahahaha onda iyiymiş sizinki stresle farklı bala çıkıyor anladığım kadarıyla 😂 benim kız bir de bunu koltuğu çamaşır suyuyla silince yapmıştı koltukla resmen aşk yaşamıştı ama sanırım genel olarak kediler çamaşır suyu kokusunu seviyorlar 😂

Evet gerçekten şaşırtıcı ve garip skhdnscnsksk

Salihaylmz

Çikolata kokusuna bayılıyor bizimki de hiç vermedim ama yalakalik yapıyor hep çikolata kokusu alınca 😂