Kedimin Dışkısinda Kan

Lokiirm

10 gün önce erkek kedimi kısırlaştırdim ishal oldu yoğurt verdim biraz kendini toplar gibi oldu sonra veterinerden probiyotik aldık fakat hala ishali tam geçmedi ve tuvaletini yaptıktan sonra damla şeklinde kan damlıyor kumuna sizce neden olabilir ?

3 CEVAP

Warriorsans

Bizde jelibonu kısırlaştırdığımızdan beri ishal sorunu yaşıyoruz ama kan yok. Kan bence ciddi bir sorun veteriner bu konuda bir şey demedi mi? Geçmiş olsun

gurbuzzz

İshalden dolayı kakanın başında ve sonunda kan olabiliyor. Dışkıya karışmış kan, koyu renk dışkı vb. yoksa panik yapmaya gerek yok. fotoğrafını çekip dışkıdan örnek alarak veterinere götürebilirsiniz

Lokiirm

Teşekkür ederim mama değişikliği yaptığımız için ishal olduğunu söylemişti ProPlan toz probiyotik verdi geçmezse getirin dedi bu gün bitti probiyotik ve bu gün gördüm kan olduğunu